Tena Bed Underpad Super 60x90 35 szt.

74,00 zł
Brutto

Tena Bed Underpad Super 60x90 - podkłady higieniczne.

Ilość
Obecnie brak na stanie


TENA Bed Underpad Super - podkłady higieniczne chłonne rozmiar 60x90cm

TENA Bed Underpad Super to podkład zabezpieczający łóżko przed zabrudzeniem. Wysoko chłonny wkład oraz wodoodporna warstwa zewnętrzna zapewniają bardzo wysoki poziom zabezpieczenia przed zabrudzeniem.

Ochrona łóżek i krzeseł  o dodatkowych możliwościach chłonnych i miękkiej, przyjemnej dla skóry powierzchni.

Opis produktu:

Pokrycie TENA Bed jest tak miękkie, że nadaje się dla każdego — niezależnie od typu skóry. To uniwersalny ochraniacz zapewniający wysoki komfort.

TENA Bed zawiera chłonne mikro granulki, zapewniające znakomitą ochronę. Jest dostępny z różnymi poziomami chłonności w zależności od potrzeb Twojego podopiecznego

TENA Bed to jeden z wielu produktów opracowanych w bliskiej współpracy z ekspertami, aby w ekonomiczny sposób ułatwić profesjonalnym opiekunom codzienną pielęgnację związaną z nietrzymaniem moczu.

Pokrycie TENA Bed jest dostępne w różnych rozmiarach i z różnymi poziomami chłonności. TENA Bed ma wiele różnych zastosowań zapewniających wygodę i chroniących godność pacjentów.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę: Inkontynencja Sp. z o.o.; Producent: Essity Hygiene and Health AB; Stosuj przy nietrzymaniu moczu.

396

Opis

Ilość w opakowaniu
35 szt.

Inne propozycje dla Ciebie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.