Wkładki urologiczne dla kobiet

Nietrzymanie moczu to choroba dotykająca sporą część populacji. Dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Pomimo że nie zagraża ona życiu człowieka, bardzo uprzykrza życie podczas codziennych czynności. Jakie są przyczyny tego problemu i jak mu zaradzić?

Ryzyko pojawienia się tej przykrej dolegliwości wzrasta wraz z wiekiem. Wiele zależy od stylu naszego życia, przebytych wcześniej chorób i przeprowadzonych operacji czy zabiegów niedaleko dróg moczowych czy rodnych. Bardzo często nietrzymanie moczu pojawia się po porodzie lub podczas wejścia w okres menopauzy. Jest to wstydliwy problem, który ogranicza kobiety w wielu aspektach codziennego funkcjonowania. Zniechęca do aktywności fizycznej. Sprawia dyskomfort i jest przyczyną wielu przykrych sytuacji, co prowadzi również do negatywnego wpływu na życie seksualne. Następstwem nietrzymania moczu jest nieprzyjemne i niekomfortowe uczucie wilgoci oraz pojawienie się brzydkiego zapachu. Właściwie dobrane wkładki urologiczne dla kobiet pozwolą na zniwelowanie tych czynników.

 

Jak odpowiednio wybrać dla siebie wkładki?

 

Pierwszym kryterium jest w tym przypadku stopień nietrzymania moczu. Należy dobrać wkładki urologiczne dla kobiet o odpowiedniej chłonności. Wybierajmy produkty z warstwą szybko rozprowadzającą i oczywiście chłonną. Cienkie wkładki z bezpiecznym mocowaniem przy użyciu szerokiego paska kleju na całej jej długości zapewnią dyskrecję i komfort. Dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem stanowi zastosowanie osłonek bocznych we wkładkach, a system aktywnej neutralizacji zapachu doda pewności siebie. Użyty we wkładkach absorbent poza właściwościami chłonnymi, posiada także właściwości antybakteryjne, co pozwala na redukcję i hamowanie rozwoju bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Produkty są testowane dermatologicznie. Przewiewny, oddychający materiał chroni przed podrażnieniami, dzięki zastosowaniu specjalnej struktury warstwy zewnętrznej.

 

Wkładki urologiczne dla kobiet gwarantują wysokie poczucie suchości i wygodę. Pozwalają na normalne funkcjonowanie, mimo nieprzyjemnej dolegliwości. Dla wygodniejszego korzystania wkładki pakowane są osobno.

Aktywne filtry