Pieluchy anatomiczne dla mężczyzn

Nietrzymanie moczu (NTM), czyli niezależny od woli wyciek moczu przez cewkę moczową to poważne zjawisko chorobowe, które znacznie częściej dotyczy kobiet. Jednak dotyka także mężczyzn w różnym wieku. Inkontynencja u mężczyzn może być spowodowana czynnikami, takimi jak przerost prostaty, zapalenie pęcherza, andropauza, choroby neurologiczne, neurogenna dysfunkcja dolnych dróg moczowych czy przebyte operacje. Nietrzymanie moczu może być także związania z przejściowymi czynnikami związanym ze stylem życia, takimi jak nadużywanie alkoholu, nadmierne odwodnienie lub występowanie infekcji dróg moczowych.

Pieluchy dostosowujące się do ciała

Nietrzymanie moczu to niezwykle niekomfortowe zjawisko chorobowe, które stanowi problem higieniczny i psychologiczny dla osób go doświadczających. Na szczęście, na rynku występuje wiele wyrobów higienicznych, które stanowią doraźne rozwiązanie pozwalające na wspomaganie leczenia nietrzymania moczu i umożliwiające normalne funkcjonowanie. Popularnym wyrobem chłonnym dla Panów zmagających inkontynencją są oddychające pieluchy anatomiczne. To wyroby o kubełkowym kształcie, które powinny być stosowane wraz z majtkami podtrzymującymi. Ich konstrukcja posiada szerszy front oraz podwyższone osłonki boczne, które zapewniają wysoki komfort, dyskrecję i pełną swobodę ruchów. Pieluchy anatomiczne pozwalają na zabezpieczenie użytkownika przed niepożądanymi sytuacjami, takimi jak przeciekanie czy nieprzyjemny zapach.

Pieluchy anatomiczne stanowią doskonałe rozwiązanie dla mężczyzn potrzebujących produktu o wysokiej chłonności. Stanowią one rozwiązanie przeznaczone są dla osób ze średnim lub ciężkim nietrzymaniem moczu, które prowadzą aktywny i mobilny tryb życia. Pieluchy anatomiczne stosowane do tego rodzaju zastosowań pozwalają na znaczne podniesienie komfortu życia mężczyzn zmagających z nietrzymaniem moczu. Wysokiej jakości produkty chłonne niosą za sobą szereg zalet. Do podstawowych korzyści płynących z wykorzystywania wysokiej jakości pieluch anatomicznych przez osoby z inkontynencją zalicza się:

  1. anatomiczny kształt pieluch anatomicznych, który dostosowuje się do każdego ciała
  2. zapewnienie wysokiego poziomu chłonności i poczucia suchości
  3. zatrzymywanie nieprzyjemnego zapachu
  4. wysokie właściwości antybakteryjne
  5. łatwość w użyciu
  6. wysoki poziom komfortu i dyskrecji podczas użytkowania
  7. pełna swoboda ruchów
  8. zapewnienie odpowiedniego przepływu powietrza i pozwolenie skórze oddychać
  9. brak ryzyka wystąpienia odparzeń i podrażnień skóry

 

Aktywne filtry