Mężczyźni

Wydawać by się mogło, że nietrzymanie moczu to głównie problem dotykający kobiety. Okazuje się jednak, że dotyczy on również mężczyzn. I choć problem, jakim jest inkontynencja nie zdarza się u Panów tak często jak u Pań, to statystyki wskazują na to, że niemal 40 procent populacji mężczyzn w różnym wieku na co dzień się z nią zmaga. Mężczyźni zwykle latami próbują ukryć wstydliwy problemem i unikają wizyty u lekarza. Nie jest to niestety korzystne dla ich zdrowia i kiedy w końcu decydują się odwiedzić specjalistę, leczenie jest bardziej skomplikowane. Na szczęście z inkontynencją można skutecznie walczyć, a w łagodzeniu jej objawów pomagają produkty dla mężczyzn na nietrzymanie moczu oferowane w naszym sklepie.

 

Oferta dla Panów borykających się z NTM

 

Panowie, którzy mają problem z nietrzymaniem moczu, często skrywają swój problem, unikają życia towarzyskiego i wycofują się z życia społecznego. Częste wizyty w toalecie zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy, znacząco zmieniają ich rytm dnia i utrudniają normalne funkcjonowanie. Można sobie jednak skutecznie radzić z objawami inkontynencji. Z pomocą przychodzą produkty dla mężczyzn z NTM. Nasz sklep oferuje przeróżne wyroby chłonne, zaprojektowane specjalnie dla panów, którzy borykają się z tym wstydliwym problemem. Wystarczy wybrać odpowiedni ich rodzaj, dostosowany chłonnością do indywidualnych potrzeb, aby znów móc cieszyć się normalną aktywnością. Dzięki nim zdecydowanie poprawia się komfort życia panów dotkniętych inkontynencją.

 

Oferowane przez nas podpaski, czy też wkłady anatomiczne to wysokogatunkowe środki higieniczne najbardziej znanych producentów, specjalizujących się w ich produkcji. Charakteryzują się bardzo dobrą chłonnością i doskonale sprawdzające się przy kropelkowym popuszczaniu moczu. W asortymencie mamy też najwyżej jakości majtki chłonne dla mężczyzn na ikontynencję. Efektywnie chronią one przed przeciekaniem. Przy ich wyborze należy się kierować stopniem nasilenia problemu. Tego rodzaju produkty chłonne znacznie ułatwiają życie panów. Są dyskretne, świetnie dopasowane do ciała, komfortowe w noszeniu, dają ochronę i bezpieczeństwo mężczyznom z nietrzymaniem moczu.

 

Należy jednak pamiętać, że produkty dla mężczyzn z inkontynencją są jedynie wsparciem podczas leczenia - na pewno nie obędzie się bez wizyty u specjalisty, który zbada problem, postawi diagnozę i wdroży skuteczne leczenie.

Aktywne filtry