Pieluchy anatomiczne dla dorosłych

Pieluchy anatomiczne dla dorosłych to dobre rozwiązanie dla osób borykających się z problemem nietrzymania moczu. Produkty te są najczęściej wybieranymi na tego typu schorzenia ze względu na wygodę użytkowania. Dzięki nim osoby mające tego typu problemy mogą wrócić do normalnego funkcjonowania bez poczucia dyskomfortu. Jest to również ułatwienie dla opiekunów osób chorych z utrudnioną możliwością przemieszczania się. Pielucha pozwala na szybką wymianę bez konieczności zmiany bielizny podopiecznego.

 

Maksymalny komfort z pieluchami anatomicznymi

 

Kształt pieluch anatomicznych dla dorosłych pozwala na dopasowanie ich tak, by dawały maksymalny komfort podczas noszenia. Jest ona wygodniejsza od typowych pieluchomajtek, ponieważ dobrze przylega do ciała oraz nie ulega przesuwaniu podczas ruchu. Idealne przyleganie do ciała zapewniają majtki siatkowe, do których należy przykleić pieluchę. Takie zamontowanie gwarantuje dyskrecję, która jest bardzo ważna w codziennym życiu dla osób borykających się z problemem nietrzymania moczu.

 

Dzięki wykorzystaniu specjalnych technologii pieluchy anatomiczne dla dorosłych są produktem bardzo chłonnym. Posiadają one według oznaczeń na opakowaniach różne stopnie chłonności, co pozwala na bezproblemowe dobranie ich co do swoich indywidualnych potrzeb. Będzie to odpowiedni produkt nawet dla osób z ciężkim nietrzymaniem moczu. Pielucha anatomiczna jest bardziej odsłonięta od pieluchomajtek, lecz nie zmniejsza to jej chłonności oraz możliwości wchłaniania płynów. Bardzo dobrze sprawdzają się w gorące dni, ponieważ są przewiewne i dają większą swobodę poruszania się niż tradycyjne pieluchomajtki.

 

Pieluchy anatomiczne dla dorosłych wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zazwyczaj hipoalergicznych, dzięki czemu nie należy bać się o bezpieczeństwo ich używania. Materiał jest przewiewny oraz nie powoduje odparzeń na skórze przy dłuższym użytkowaniu. Pozwala na maksymalny komfort bez obaw o stan skóry. Produkt często wykonany jest ze specjalnego przepuszczającego powietrze materiału, tak by skóra mogła swobodnie oddychać. Wyposażone w pasek samoprzylepny do mocowania pozwala na szybkie i łatwe przylepienie w każdych warunkach. Nawet osoba spotykająca się pierwszy raz z pieluchami anatomicznymi dla dorosłych będzie mogła rozpocząć ich użytkowanie bez problemu. Posiadają one system kontroli zapachu, który pozwoli czuć się świeżo przez długi czas. Pieluchy anatomiczne dla dorosłych pozwalają na dużą wygodę oraz utrzymanie świeżości wszystkim osobom borykającym się z problemem nietrzymania moczu.

Aktywne filtry