Pieluchy anatomiczne dla kobiet

Nietrzymanie moczu to problem, który powoduje znaczny dyskomfort osób chorych. Dotyczy znacznie częściej kobiet, niż mężczyzn, a jego podłożem mogą być nie tylko przebyte choroby, ale także porody, okres menopauzy lub postępujący wiek. Można jednak znacznie poprawić komfort życia osób borykających się inkontynencją. Bardzo dobrym rozwiązaniem są pieluchy anatomiczne. To produkty, które mają bardzo wiele zalet dlatego osoby, które cierpią na nietrzymanie moczu, powinny w takowe się zaopatrzyć.

Idealna ochrona i codzienny komfort

W ofercie naszego sklepu znajdują się pieluchy anatomiczne, które stanowią doskonałą ochronę przed wilgocią. Dostępne mamy specjalistyczne pieluchy Dailee, których technologia została opracowana w belgijskich laboratoriach firmy DryLock Technologies. Producent zadbał o wysoką jakość swoich wyrobów, dzięki czemu pieluchy wyróżniają się bardzo wysokim poziomem chłonności. Pieluchy anatomiczne są idealnie wyprofilowane, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Wyposażone je w pasek samoprzylepny, który umożliwia wygodne przymocowanie do bielizny.

Dodatkową zaletą produktów Daille jest system kontrolujący zapach. To produkty przeznaczone dla osób aktywnych na co dzień ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu. Pieluchy pakowane są w paczki po 28 sztuk i dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu każda kobieta, która choruje na nietrzymanie moczu, znajdzie produkt, idealnie dopasany do swoich potrzeb. Produkty marki Daille można u nas zakupić na refundację NFZ P.100 i P.101, co oznacza, że mogą z niej skorzystać pacjenci zarejestrowani we wszystkich Oddziałach Wojewódzkich NFZ.

W tej kategorii znajdują się także pieluchy anatomiczne, pochodzące od renomowanego producenta Tena. To światowy lider w dziedzinie higieny, oferujący produkty najwyższej jakości dla służby zdrowia i osób prywatnych. Dostępne mamy anatomiczne, wygodne pieluchy, przeznaczone dla osób z ciężkim i średnim nietrzymaniem moczu. Prezentowane produkty zostały wykonane z oddychających, przyjaznych skórze materiałów, dzięki czemu nie powodują podrażnień ani nie wywołują alergii.

Pieluchy anatomiczne Tena posiadają kubełkowy kształt, dzięki czemu bardzo dobrze przylegają do ciała. To produkty, w których zastosowano innowacyjną technologię FeelDry Advanced™, co oznacza, że idealnie wchłaniają wilgoć, pozostawiając skórę w suchości. W ofercie mamy opakowania z różną ilością sztuk i o różnych stopniach chłonności. Pieluchy są bardzo wygodne w użytkowaniu, ponieważ można je z łatwością zakładać zarówno w pozycji leżącej, jak i stojącej. Pieluchy Tena również można kupić na refundację NFZ.

 

Aktywne filtry