Pieluchomajtki dla dorosłych

Pieluchomajtki dla dorosłych są przeznaczone dla osób z ciężkim problemem nietrzymania moczu. Czasem można spotkać się z nazwą pampersy dla dorosłych, czemu trudno się dziwić, gdyż ich zadaniem jest chłonięcie wilgoci. Są one najczęściej stosowane w przypadku pacjentów unieruchomionych i leżących, osób po operacjach. Korzystają z nich również osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich. Nic dziwnego. Pieluchomajtki są bowiem nie tylko skuteczne, ale również wygodne do założenia w przypadku osoby chorej.

Produkty renomowanych producentów

W ofercie naszego sklepu znaleźć można wysokiej jakości pieluchomajtki dla dorosłych pochodzące od renomowanych producentów, jak Tena, Seni i Daille. Szybkochłonny wkład błyskawicznie wiąże wewnątrz majtkopieluchy nawet duże ilości moczu, zapewniając pacjentowi komfort i poczucie suchości. Produkt zawiera również system aktywnej neutralizacji zapachu.

 

Wszystkie pieluchomajtki dla dorosłych zostały przebadane dermatologiczne. Jest to produkt nie tylko niezawodny, ale również bezpieczny. Wykonany z przewiewnych tkanin, pozwala skórze oddychać, minimalizując ryzyko występowania stanów zapalnych skóry czy podrażnień naskórka. Pieluchy są miękkie i wygodne do noszenia, dzięki czemu podnoszą komfort życia pacjenta. Ułatwiają one także pracę osób opiekujących się chorymi i leżącymi pacjentami. Zmiana pieluchomajtek nie sprawia większego problemu i pomaga w odpowiednim dbaniu o higienę chorego. To rozwiązanie stosowane jest nie tylko w szpitalach czy ośrodkach opiekuńczych, ale także w domach, gdzie przebywają pacjenci.

 

W naszym asortymencie istnieje duży wybór pieluchomajtek pod kątem ich rozmiaru czy stopnia wchłanialności. Wszystkie produkty zostały jednak starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu spełniają najwyższe kryteria jakości. Pampersy dla dorosłych to produkt cechujący się wydajnością. Jednocześnie dba on o skórę pacjenta i jego komfort. Specjalna budowa pieluchomajtek sprawia, że bez trudu można je założyć choremu. Idealnie dopasują się one do jego ciała, zapobiegając przeciekaniu czy podrażnieniom naskórka w trakcie wykonywania jakichś ruchów. Teni, Sena i Daille to producenci, którzy cieszą się zaufaniem, opracowując nowoczesną bieliznę chłonną, która jest wyjątkowo wygodna i skuteczna. Dzięki niej opieka nad osobą leżącą jest znacznie prostsza.

Aktywne filtry