Kilka lat temu, gdy zaczynaliśmy sprzedawać produkty na inkontynencję, sami nie byliśmy świadomi jak wielka jest skala tego problemu. Szacuje się, że co 5 kobieta po 40 roku życia zmaga się z problemem nietrzymania moczu. W wieku 30 do 39 dotyka 12% kobiet. Problem występuje również u mężczyzn oraz często jest negatywnym efektem pooperacyjnym lub po urodzeniu dziecka.

Skala problemu może być różna zaczynając od kropelkowego popuszczania moczu wywołanego poprzez kichnięcie, kończąc na ciężkim, regularnym nietrzymaniu moczu.

Naszym celem jest pomaganie osobom dotkniętych problemem inkontynencji, tak, aby nie musiały rezygnować ze swoich codziennych aktywności.

Mając na uwadze, różne poziomy oraz przyczyny nietrzymania moczu, do każdej osoby podchodzimy indywidualnie oferując i podpowiadając produkty odpowiednie dla jej problemu. Odpowiedni dobór produktów daje dużo większy komfort na co dzień.

Jesteśmy pierwszym i jedynym sklepem w Polsce w 100% poświęconym problemowi nietrzymania moczu, a mamy również ambicję posiadać największy wachlarz produktów w Polsce, tak aby każda osoba mogła kompleksowo zaopatrywać się w naszym sklepie. Rozumiemy przez to to, że można u nas kupić nie tylko majtki chłonne czy pieluchomajtki albo wkładki urologiczne ale również wszystko inne, co jest niezbędne do eliminowania dyskomfortu związanego z inkontynencją. Chcemy oferować również poradniki, akcesoria, urządzenia wzmacniające mięśnie, kosmetyki i wiele innych. Nasi klienci często nie są świadomi istnienia takich produktów.

Posiadamy bardzo rozbudowaną sieć zaopatrzenia, w naszym sklepie można spotkać produkty z europejskiej dystrybucji, często niedostępne na polskim rynku.

Wiemy jak ważny jest również czas realizacji zamówień, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy w 24h od momentu opłacenia.

Posiadamy wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę, która od lat pomaga ludziom z problemem nietrzymania moczu. Chcemy się podzielić ich wiedzą oraz profesjonalnym doradztwem. Na naszym sklepie można znaleźć wiele poradników i cennych informacji. Można również skontaktować się i uzyskać fachową pomoc poprzez infolinię, livechat lub skrzynkę mailową do czego gorąco zachęcamy.

Nasza kadra pomoże wam również zrealizować wnioski refundacyjne na pieluchomajtki o kodzie P.100.PM oraz P.101PM. W zakładce refundacje NFZ znajduje się instrukcja w jaki sposób odbywa się realizacja wniosków.

Zależy nam na waszym zadowoleniu zarówno z produktów jak i z ceny, dlatego, staramy się utrzymywać najlepsze ceny w Polsce. Jeżeli gdzieś indziej jest taniej, napisz do nas postaramy się znaleźć rozwiązanie tak abyś nie musiał robić zakupów gdzie indziej. Jeżeli nie posiadamy poszukiwanego przez Ciebie produktu, również napisz, a my postaramy się dodać go do oferty i powiadomić Cię w momencie, gdy już będzie u nas dostępny.

onas