Produkty do mycia na sucho

W opiece nad osobą przewlekle chorą i unieruchomioną niezwykle ważna jest dbałość o higienę. Jednocześnie mycie podopiecznego może być utrudnione. Dlatego warto wyposażyć się w produkty do mycia na sucho, które pozwalają na szybkie i nieskomplikowane umycie chorego. W naszym asortymencie dostępne są chusteczki do mycia całego ciała, okolic intymnych, a nawet włosów. Pochodzą one od renomowanych producentów, jak Tena czy Huggies.

Najpotrzebniejsze artykuły higieniczne

Wszystkie chusteczki do mycia na sucho są wytrzymałe i chłonne, a jednocześnie miękkie i przyjemne w dotyku dla pacjenta. Zostały one przetestowane dermatologicznie, nie zawierają też alkoholu i mydła. Są więc w pełni bezpieczne, nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Produkty tego typu nie wymagają użycia dodatkowych kosmetyków. Jednocześnie skutecznie usuwają brud i pielęgnują skórę. Ponieważ są poręcznie zapakowane, można je łatwo i szybko użyć. Są bezzapachowe, dzięki czemu nie mają efektu drażniącego.

 

Chusteczki do mycia na sucho sprawdzą się w wielu sytuacjach. Czasem kąpiel podopiecznego jest niemożliwa lub trudna do wykonania. Bywa, że zależy nam na szybkim umyciu chorego. W takich przypadkach dostępne w naszym sklepie produkty idealnie się sprawdzą. Szczelnie zapakowane, nie tracą swoich właściwości, a dodatkowo są one dużo bardziej higieniczne, niż tradycyjne ręczniki wielorazowe.

 

Produkty do mycia na sucho mają dużo szersze zastosowanie, niż jedynie pielęgnacja osób przewlekle chorych czy unieruchomionych. Świetnie sprawdzą się w podróży czy w warunkach obozowych. Pozwalają na szybki substytut kąpieli, kiedy zależy nam na czasie.

 

W naszym asortymencie dostępne są tradycyjne chusteczki nawilżające, najczęściej stosowane do pielęgnacji skóry noworodka, jak i chusteczki higieniczne z kremem lub pianką oczyszczającą i czepki do mycia włosów z odżywką. Bez problemu można więc zakupić u nas komplet produktów do mycia na sucho - nie ważne, czy chodzi o dziecko, czy może osobę dorosłą. Warto wyposażyć się w te produkty właśnie u nas, ponieważ oferujemy sprawdzony i w pełni bezpieczny towar, któremu ufają autorytety medyczne.

 

Chusteczki do mycia na sucho to proste, ale skuteczne rozwiązanie, jeśli chodzi o pielęgnację osób przewlekle chorych i unieruchomionych. Przydać mogą się także w wielu innych sytuacjach. Nie zawsze istnieje możliwość skorzystania z łazienki czy zorganizowania kąpieli, a potrzeba dbałości o higienę jest taka sama. Na szczęście istnieją produkty higieniczne, które zapewniają świeżość, czystość i komfort użytkowania.

Aktywne filtry