Żele, mydła i szampony

W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości produkty, które mają na uwadze wrażliwą i delikatną skórę. Idealnie sprawdzą się w szpitalach czy ośrodkach opieki. Mogą stosować je także opiekunowie osób unieruchomionych i ciężko chorych. Warto, aby sięgnęły po nie osoby, które borykają się z problemem nietrzymania moczu. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie. Pochodzą one od renomowanych i godnych zaufania producentów jak Tena, 3M oraz Smith+Nephew.

Jakie produkty do codziennej pielęgnacji oferujemy?

Co można znaleźć w naszej ofercie? Przede wszystkim chusteczki do mycia ciała, które nie wymagają spłukiwania. Dużą popularnością cieszą się pianki i żele myjące Tena, które oczyszczają, a zarazem chronią i pielęgnują skórę. Są to produkty, które nawilżają skórę siedem razy bardziej niż mydło i woda! Są przy tym dużo wygodniejsze do użycia. Produkty do mycia pomagają również utrzymać prawidłowe pH skóry, pozwalają pozbyć się przykrych zapachów, a także pozostawiają skórę świeżą i czystą.

 

W asortymencie znaleźć można również środek do usuwania moczu i pozostałości kału marki Proshield. Nie tylko redukuje on brzydkie zapachy i pozwala oczyścić skórę. Minimalizuje także podrażnienia i suchość skóry pacjenta. Inna propozycja to barierowy płyn do skóry Cavilon Pump Spray, który chroni naskórek przed moczem, kałem, płynami i przylepcami opatrunków oraz przyspiesza gojenie się ran. Jednocześnie nie zatyka porów w pieluchomajtkach i nie brudzi pościeli. W naszej ofercie musiały znaleźć się również szampony. Tena ProSkin Shampoo Shower to szampon i żel w jednym. Produkt dedykowany jest osobom starszym o delikatnej skórze i włosach. Ułatwia on rozczesywanie włosów, a także posiada orzeźwiający zapach.

 

Bezpieczna i skuteczna higiena

Dbałość o higienę powinna być dla każdego priorytetem. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób starszych, przewlekle chorych i unieruchomionych. Problem z nietrzymaniem moczu naraża na powstawanie infekcji i stanów zapalnych skóry. Warto więc sięgnąć po produkty, które nie tylko pozwolą na oczyszczenie skóry. Warto, aby były one także proste w użyciu. Przykładowo, oferowane przez nas produkty myjące Tena nie wymagają spłukiwania, co znaczenie ułatwia proces opieki nad pacjentem. Wszystkie produkty są bezpieczne dla skóry, a jednocześnie skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdują się w niej szampony i żele do mycia, dzięki którym można dokładnie umyć i odświeżyć skórę wystawioną na kontakt z uryną. Produkty są niezawodne, a także cieszą się zaufaniem specjalistów i klientów.

Aktywne filtry