Super Seni Quatro

42,86 zł
Brutto

Ten produkt kupisz u nas na refundację NFZ P.100 i P.101

Sprawdź jak skorzystać z refundacji 

Rozmiar
Ilość
Dostępne

Super Seni Quatro to oddychające pieluchomajtki dla dorosłych przeznaczone zarówno dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności z bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania.

Zwiększone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System) znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości.

Zapobieganie przeciekaniu – osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu pieluchomajtek osłonki idealnie dopasowują się do ciała.

Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchomajtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn. Specjalna oddychająca włóknina została również zastosowana w skrzydłach bocznych pieluchomajtek, zapewniając w ten sposób swobodną cyrkulację powietrza w części biodrowej wyrobu.

Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią – nadruk rozmywa się, a w przypadku pasków zmienia się ich kolor na niebiesko-zielony. Rozmycie nadruku lub zmiana koloru indykatora na 50-80% jego długości informuje o konieczności zmiany pieluchy.

Redukcja nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty w pieluchomajtkach, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu.

Chłonność:
"

Zwiększone poczucie suchości

Specjalna włóknina rozprowadzająca EDS.

Zapobieganie przeciekaniu

Osłonki boczne z hydrofobowej włókniny.

Redukcja nieprzyjemnego zapachu

Antybakteryjne właściwości superabsorbentu redukują rozwój przykrych zapachów.

TENA_Pants_Normal_M_10_EAST_OTC_ProSkin.png

Najważniejsze właściwości

Dedykowane dla osób z średnim nietrzymaniem moczu.

Wkład z superabsorbentem wyłapuje i zatrzymuje wycieki, gwarantując komfortowe uczucie suchości

Lepsze dopasowanie do ciała i zwiększona swoboda ruchu - idealne dopasowanie do ciała możliwe jest dzięki zastosowaniu przylepcorzepów i elastycznego ściągacza taliowego znajdującego się w przedniej i tylnej części pieluchomajtek.

Osłonki boczne zapobiegają przeciekaniu.

Redukcja nieprzyjemnych zapachów.

Dostępne rozmiary

ROZMIAROBWÓD BIODERILOŚĆ SZT. W OPAKOWANIU
Medium (M) 75 - 110 cm 30
Large (L) 100 - 150 cm 30
Extra Large (XL) 130 - 170 cm 30

Pieluchomajtki dla osób leżących lub niesamodzielnych z bardzo ciężkim stopniem nietrzymania moczu.

Prosto o pieluchomajtkach Seni

Zachęcamy także do zapoznania się z filmem na temat pieluchomajtek Super Seni. Dowiedzą się Państwo między innymi:

 • Komu polecane są pieluchomajtki??
 • Dlaczego pieluchomajtki zapewniają skórze wysoki komfort?
 • Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Dodatkowe ważne cechy

 • Lepsze dopasowanie i zwiększona swoboda ruchu

  Idealne dopasowanie do ciała możliwe jest dzięki zastosowaniu przylepcorzepów i elastycznego ściągacza taliowego znajdującego się w przedniej i tylnej części pieluchomajtek.

 • Zachowanie dyskrecji i wygody

  Zwężony wkład chłonny w kroku z obrzeży do części środkowej sprawia, że pieluchy lepiej dopasowują się do ciała i są mniej zauważalne przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu chłonności.

 • Podwyższony komfort użytkowania

  Wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z pieluchomajtek.

 • Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych

  Zamiast lateksu pieluchomajtki Super Seni mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Pieluchomajtki Super Seni poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym.

Jak zakładać pieluchomajtki

1Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego. Obróć podopiecznego na bok i po dokonaniu czynności pielęgnacyjnych podłóż z tyłu pod chorego aktywowane wcześniej pieluchomajtki. Połóż chorego z powrotem na plecach, wyprostuj jego nogi, a następnie wyciągnij podwinięte skrzydło pieluchomajtek.
2Wyciągnij przednią część pieluchomajtek i dopasuj ją do krocza.
3Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
4Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
5Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę: Inkontynencja Sp. z o.o.; Producent: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.; Stosuj przy nietrzymaniu moczu.

232
25 Przedmioty

Opis

Stopień nietrzymania moczu
Ciężki
Chłonność w skali producenta
9/9
Ilość w opakowaniu
10 szt.

Specyficzne kody

ean13
5900516692858

Inne propozycje dla Ciebie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.