Majtki chłonne dla dorosłych

Majtki chłonne to produkt opracowany z myślą o osobach, które mają problem z nietrzymaniem moczu. Zawierają one superabsorbent, który odpowiedzialny jest za dystrybucję wilgoci oraz przywraca poczucie suchości. Majtki pozwalają także pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. W naszej ofercie dostępne są majtki chłonne głównie dla pacjentów leżących, z ciężkim problemem nietrzymania moczu. Oznacza to, że produkty są wyjątkowo skuteczne. Pochodzą one od renomowanych i zaufanych producentów: Tena, Dailee i Seni. W asortymencie znaleźć można majtki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Bielizna chłonna dla polepszenia komfortu

Nie ulega wątpliwości, że dobrej jakości bielizna chłonna znacznie poprawia komfort życia pacjentów. Koniec z przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią! Jest to także ogromna pomoc dla ich opiekunów. Dostępne w ofercie majtki chłonne to najlepsza gwarancja ochrony, nawet przy natężonym problemie moczenia się. Wszystkie produkty zostały przebadane dermatologicznie. Są one także stworzone z miękkich i oddychających tkanin, które zapewniają skórze komfort. Nie posiadają drażniących substancji zapachowych. Z kolei elastyczne materiały sprawiają, że bielizna idealnie dopasowuje się do ciała, zapewniając jednocześnie swobodę ruchów.

 

Majtki chłonne dla dorosłych dostępne są nie tylko w różnych rozmiarach, ale też kolorach. Szeroki wybór sprawia, ze łatwo dobrać można produkt do swoich potrzeb. Tego typu bielizna chłonna pod wieloma względami sprawdza się lepiej niż tradycyjna pielucha. Specjalny wkład błyskawicznie wchłania nawet duże ilości moczu, przywracając poczucie komfortu i suchości. To ważne, bo mokre środowisko, które tworzy pielucha, sprzyja namnażaniu się bakterii, powstawaniu infekcji i stanów zapalnych skóry. Majtki chłonne dla dorosłych to produkt, który znacznie niweluje ryzyko wystąpienia tego typu problemów. Co więcej, są one wygodne i proste w użytkowaniu. Opiekunowie osób przewlekle chorych i unieruchomionych bardzo cenią sobie to rozwiązanie.

 

Majtki chłonne dla dorosłych to odpowiednia propozycja dla osób, które mają ciężki problem z nietrzymaniem moczu. Przedstawiamy solidne, niezwykle chłonne i skuteczne produkty, które są również wygodne i elastyczne. Pomagają one nie tylko zadbać o higienę. Dają one poczucie komfortu, zarówno pacjentom, jak i ich opiekunom. To proste i skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu problem nietrzymania moczu nie jest aż tak dotkliwy. W naszym asortymencie oferujemy skuteczne, przebadane i wygodne majtki chłonne, które odmienią życie niejednego pacjenta.

Aktywne filtry