Ochrona łóżka

Często zdarza się, że leżący pacjenci mają problem z nietrzymaniem moczu. Aby lepiej zadbać o ich komfort i higienę, dobrze jest sięgnąć po specjalne podkłady na łóżko. Rozwiązanie to jest niezwykle proste - wystarczy na powierzchni łóżka, a także wózka inwalidzkiego lub fotela umieścić pokład, który od tego momentu będzie chłonąć mocz i neutralizować nieprzyjemne zapachy. Aby mieć jednak pewność, że podkład w 100 procent spełni swoje zadanie, warto sięgnąć po produkt wysokiej jakości. A taki znaleźć można w ofercie naszego sklepu.

 

Podkłady nieprzemakalne dla pacjentów leżących

 

Udostępniamy podkłady na łóżko nieprzemakalne, które pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów, jak Tena, Seni i Dailee. Posiadają one nie tylko wkład chłonny, ale zabezpieczają również przed zawilgoceniem i zabrudzeniem. Można je stosować na kilka sposobów. Świetnie sprawdzą się jako dodatkowa ochrona podczas zmiany pieluchy oraz zabezpieczenie w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych czy zmiany opatrunków. Służą one jako ochrona materacy, pościeli, wózków inwalidzkich czy krzeseł.

 

Wszystkie oferowane przez nas podkłady na łóżko nieprzemakalne cechują się niezawodnością. Są to produkty przebadane dermatologicznie, nie wywołują one podrażnień i minimalizują ryzyko alergii. Zostały stworzone z miękkich i delikatnych materiałów, dzięki czemu pacjent czuje się komfortowo. Są one także odpowiednie dla osób, które posiadają rany po oparzeniach lub odleżyny. Ponieważ w naszym asortymencie dostępne są różne rodzaje podkładów, każdy bez problemu dopasuje produkt do swoich potrzeb.

 

Nie ma co ukrywać, że opieka nad osobą unieruchomioną stwarza wiele problemów, zwłaszcza w obszarze higieny. Podkład na łóżko znacząco ułatwia ten proces. Pozwala uniknąć zanieczyszczonego i wilgotnego łóżka, które nie tylko wymaga dodatkowego czyszczenia, ale jest także idealnym środowiskiem do namnażania się bakterii, co może powodować u pacjenta infekcje czy stany zapalne skóry. Bardzo ważne jest również to, ze osoba unieruchomiona ma zapewnione poczucie wygody i suchości, co podnosi jej jakość życia na co dzień.

 

Na rynku nie brakuje podkładów różnych firm. Nie wszystkie jednak są skuteczne i wygodne. Warto zainwestować w podkład na łóżko, który cechuje się wysoką jakością i niezawodnością działania. Pod tym względem warto zaufać naszej ofercie. Starannie wyselekcjonowaliśmy produkty, które są bezpieczne oraz wydajne. Wszystkie podkłady higieniczne sprawią, że pielęgnacja osoby chorej będzie znacznie ułatwiona. To najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o higienę osób stale unieruchomionych.

Aktywne filtry