Rękawice do mycia

Rękawiczki do mycia jest to niezastąpiony produkt stosowany do mycia osób niepełnosprawnych lub z utrudnioną możliwością poruszania się zarówno w warunkach domowych jak i szpitalnych. Myjki jednorazowe zrewolucjonizowały rynek artykułów higienicznych przeznaczonych dla osób, które z przyczyn zdrowotnych są unieruchomione. Produkt pozwala na szybkie i wygodne umycie pacjenta bez konieczności transportu do łazienki. Jest to duży komfort dla chorego, który często przy przemieszczaniu się może odczuwać ból lub duży dyskomfort. Idealnie sprawdzą się również w czasie podróży osób zdrowych w przypadku trudnego dostępu do bieżącej wody np. na biwaku na łonie natury. Rękawice świetnie sprawdzają się również do aplikacji na ciało różnego rodzaju olejków, kremów oraz maści.

Wygoda i bezpieczeństwo

Produkt jest bardzo higieniczny w użyciu ze względu na brak konieczności kontaktu skóry opiekuna z ciałem pacjenta. W przypadku wykorzystywania gąbek bądź ręczników papierowych często mogło dochodzić do zakażenia osoby myjącej. Wykorzystując rękawce do mycia, takie sytuacje nie mają miejsca ze względu na ich wodoodporną warstwę środkową, która nie pozwala na przedostawanie się wody i detergentów do środka. Wygodna pacjenta jest również bardzo ważna, dlatego jednorazowe rękawice do mycia posiadają miękką warstwę niepowodującą podrażnień. Przeznaczone do każdego typu skóry ich delikatna struktura nie wywołuje reakcji alergicznych. Myjki higieniczne jest to produkt wykonany ze specjalnych nietkanych włókien. Przy ich wykonaniu nie został użyty lateks, przez co są one bezpieczne dla osób, które mają uczulenie na ten składnik. Rękawice do mycia nie są nasączone mydłem lub innym środkiem co pozwala na indywidualne dobranie składnika myjącego według potrzeb pacjenta.

Myjki jednorazowe są wytrzymałe dzięki specjalnie dobranym nietkanym włóknom, przez co wykorzystanie jednej sztuki powinno wystarczyć na umycie całego ciała. Rękawice dzięki swojej strukturze pozwalają na ekonomiczne wykorzystanie w każdych warunkach. Rękawice do mycia jest to produkt jednorazowy, po użyciu należy od razu wyrzucić produkt. Dla zachowania jego walorów higienicznych nie należy przechowywać produktu oraz wykorzystywać więcej niż jeden raz.

Jednorazowe rękawice do mycia posiadają ergonomiczny kształt, który pozwala na idealne dopasowanie rękawicy do ręki, dzięki czemu nie zsuwa się ona z ręki podczas mycia. Jej dobre dopasowanie pozwala na szybsze umycie oraz zachowanie wspomnianej wyżej higieny pomiędzy myjącym, a pacjentem. Myjki jednorazowe sprzedawane są zazwyczaj w multipakach co pozwala na dużą oszczędność przy zakupie.

Aktywne filtry