Kobiety

Inkontynencja, czyli nietrzymanie moczu to problem, który dotyczy bardzo wielu kobiet. Powody mogą być bardzo różne, takie jak poważne choroby, operacje, trwałe inwalidztwo czy przebyte porody. Dolegliwość ta powoduje duży dyskomfort psychiczny i fizyczny, począwszy od wstydu, zażenowania, smutku, rozdrażnienia, aż po depresję i unikanie kontaktów z ludźmi. Bardzo dobrą i skuteczną, doraźną pomocą są różnego rodzaju nowoczesne produkty na inkontynencję dla kobiet.

 

Pomoc dla kobiet z NTM

 

Produkty dla kobiet na nietrzymanie moczu to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, domowych i aktywności fizycznej, takiej jak uprawianie sportów czy turystyka. Produkty chłonne zapewniają uczucie suchości i neutralizują nieprzyjemne zapachy, dzięki czemu kobieta dotknięta przypadłością nietrzymania moczu może czuć się pewnie i komfortowo w każdej sytuacji. Dzięki nim problem nietrzymania moczu nie będzie uciążliwy i kobieta może nawet o nim zapomnieć.

 

Produkty dla kobiet na nietrzymanie moczu doskonale się sprawdzą w przypadku osób obłożnie chorych, niepełnosprawnych, unieruchomionych po wypadkach i operacjach czy niepełnosprawnych. Dzięki ich wykorzystaniu można znacząco wpłynąć pozytywnie na stan fizyczny i psychiczny kobiety chorej, a przez to poprawić jakość jej życia. Produkty chłonne zapewniają odpowiednie zabezpieczenie we wszystkich sytuacjach, dlatego warto z takiego rozwiązania skorzystać. Ma ono bardzo wiele zalet nie tylko dla osoby leżącej i chorej, ale także jej opiekuna. Dlatego warto poszukać sprawdzonego i rzetelnego sklepu, oferującego produkty dla kobiet z NTM.

 

Bogaty asortyment wyrobów chłonnych dla kobiet

 

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór doskonałej jakości produktów dla kobiet na ikontynencję. Wyroby chłonne, które oferujemy, skutecznie zapobiegają wyciekaniu moczu we wszystkich jego stopniach. Mamy produkty zarówno na kropelkowe nietrzymanie moczu, jak i średnie i ciężkie. Wykonane zostały z oddychających, przyjaznych skórze materiałów i zostały przebadane dermatologicznie. Dzięki temu są miękkie w dotyku i komfortowe w użytkowaniu. Minimalizują ryzyko podrażnień, odparzeń i alergii.

 

Produkty dla kobiet z inkontynencją wyposażone są we wkłady doskonale chłonące wilgoć, a także w systemy neutralizujące nieprzyjemne zapachy. Idealnie dopasowują się do ciała, są szybkie w zakładaniu i zdejmowaniu. Zapewniają dyskrecję i bezpieczeństwo, poprawiając znacząco jakość życia. Dzięki tak licznym zaletom są doskonałym i bardzo wygodnym rozwiązaniem dla kobiet z nietrzymaniem moczu.

Aktywne filtry