Pieluchomajtki dla starszych dzieci

Nietrzymanie moczu u dzieci jest zjawiskiem dosyć częstym. Niektóre maluchy trudno nauczyć korzystania z nocniczka, starsze dzieci mogą zmoczyć się w sytuacjach stresowych, w nocy lub pod wpływem różnych chorób i schorzeń. Moczenie to także poważna dolegliwość dzieci niepełnosprawnych, po wypadkach i operacjach. Z taki problemem należy zdecydowanie walczyć i miarę możliwości zapewnić dzieciom komfortowe warunki do codziennego funkcjonowania. Bardzo dobrym rozwiązaniem są specjalne produkty, doskonale chłonące wilgoć, a są nimi pieluchomajtki dla dzieci.

 

Wyroby chłonne dla starszych dzieci

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się pieluchomajtki dla starszych dzieci, które borykają się z problemem nietrzymania moczu. Prezentowane produkty pochodzą od cenionych i sprawdzonych producentów, którzy zadbali o wysoką jakość swoich wyrobów. Dziecięce pieluchomajtki zostały przebadane dermatologicznie, co sprawia, że są przyjazne dla wrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry dzieci. Zostały wykonane z wysokogatunkowych, oddychających materiałów, które nie powodują żadnych alergii ani odparzeń.

 

Pieluchomajtki dla starszych dzieci zostały idealnie dopasowane rozmiarowo do ich sylwetki i szerokości bioder. Dzięki temu, że wyposażono je w bariery przeciekowe, uniemożliwiają przeciekanie moczu. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ znakomicie chronią przed wyciekami w każdej codziennej sytuacji, czy to w pozycji siedzącej, stojącej, czy leżącej, a założona pielucha znakomicie spełnia swoje zadanie. Zastosowanie szybko wchłaniającego rdzenia powoduje, że nawet duże ilości moczu znajdują się pod całkowitą kontrolą, dzięki czemu skóra dziecka pozostaje idealnie sucha.

 

Łatwe i bezpieczne mocowanie

 

Dziecięce pieluchomajtki wyposażone są w mocowanie EasyFix. Dzięki stabilnym i wytrzymałym paskom mocującym zapewniona jest łatwa i szybka zmiana pozycji z leżącej na siedzącą. Pieluchę można idealnie dopasować do figury dziecka, dzięki czemu nie zsuwa się ani nie deformuje, zapewniając dziecku doskonałą ochronę. Dodatkową zaletą pieluchomajtek jest aktywny system neutralizacji zapachów oraz wskaźnik wilgoci, sygnalizujący o konieczności zmiany pieluchy.

 

Zastosowanie pieluchomajtek dla dzieci to idealne rozwiązanie w przypadku nietrzymania moczu, ponieważ zapewniają dzieciom poczucie suchości, a przez to komfort i bezpieczeństwo podczas codziennego funkcjonowania. To produkty nowoczesne, które spełniają najwyższe standardy jakości. Nasz sklep z pieluchomajtkami dla dzieci i innym produktami na inkontynencję poleca ten produkt wszystkim rodzicom, którzy chcą podnieść jakość życia swoich dzieci.

Aktywne filtry