Tena Men Extra Light 14 szt.

13,86 zł
Brutto

Wkładki anatomiczne - Tena Men Extra Light.

Ilość
Dostępne

TENA Men Extra Light 14 sztuk

TENA Men Extra a Light to wkłady anatomiczne, które powstały specjalnie dla mężczyzn borykających się z kropelkowym nietrzymaniem moczu.

Nawet przy kropelkowym natężenia problemu z nietrzymaniem moczu potrzebujesz specjalistycznej ochrony. A TENA Men Extra Light ci ją zapewnia. To wkładki anatomiczne, które wystarczy przykleić do własnej bielizny, żeby absorbowały całą wilgoć. Dzięki paskom samoprzylepnym pozostają na miejscu, a ty masz komfort i ochronę przed przeciekaniem.

Wkładki anatomiczne TENA Men Extra Light chronią cię przed wszystkimi przykrymi konsekwencjami nietrzymania moczu.

Zostały zaprojektowane w sposób, aby ochronić cię przed przeciekaniem. Nie musisz przejmować się problemem nawet w czasie aktywności fizycznej, ponieważ wkładki świetnie dopasowują się do ciała. Na brzegach mają elastyczne gumki, które utrzymują je na miejscu. Poziom chłonności TENA Men Extra Light to 1/8, jednakże idealnie sprawdzają się do ochrony przy lekkich wyciekach. Na dodatek niwelują nieprzyjemny zapach. Wszystko po to, byś mógł czuć się pewnie i wygodnie.

Idealne dopasowanie do ciała

Kształt wkładek TENA Men Extra Light został opracowany pod kątem męskiej anatomii. Sprawia to, że nie tylko są wygodne, lecz także są niewidoczne pod ubraniem. Produkt ma zaledwie 3 mm grubości, co zapewnia dyskrecję.

Chłonność dopasowana do lekkiego nietrzymania moczu

Cała wilgoć zostaje zamknięta we wkładzie chłonnym. Dzięki temu twoja skóra nie ma kontaktu z cieczą.

Zapach pod kontrolą

Technologia Odour Control skutecznie niweluje nieprzyjemny zapach amoniaku.

Pasek samoprzylepny

Dzięki zastosowaniu samoprzylepnych pasków, TENA Men Extra Light uniemożliwia wkładce przesuwanie się. Dzięki temu pozostaje ona na miejscu, nawet w czasie aktywności fizycznej.

Pojedyncze opakowania

Każda wkłada TENA Men Extra Light jest zapakowana w dyskretną, osobną saszetkę. Dzięki temu zapewnia większą higienę i także maksymalną dyskrecję.

Bezpieczeństwo dla skóry

Produkt został wykonany z materiału przyjaznego dla skóry, pozwalającego na jej oddychanie. Wkłady zostały przebadane dermatologicznie i są w pełni bezpieczne.

281
339 Przedmioty

Opis

Stopień nietrzymania moczu
Niski (kropelkowy)
Chłonność w skali producenta
1/8
Ilość w opakowaniu
14 szt.

Inne propozycje dla Ciebie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.