Tena Bed Secure Plus Wings 80x180 20 szt.

62,00 zł
Brutto

Tena Bed Secure Plus Wings - podkłady higieniczne ze skrzydełkami.

Ilość
Obecnie brak na stanie


TENA Bed Secure Zone Plus Wings - podkłady higieniczne chłonne rozmiar 180x80cm z specjalnymi skrzydełkami zapewniającymi stabilność podkładu oraz brak możliwości przemieszczania się.

TENA Bed Secure Zone Plus Wings to podkład zabezpieczający łóżko przed zabrudzeniem. Wysoko chłonny wkład oraz wodoodporna warstwa zewnętrzna zapewniają bardzo wysoki poziom zabezpieczenia przed zabrudzeniem.

Opis produktu:

Pokrycie TENA Bed jest tak miękkie, że nadaje się dla każdego — niezależnie od typu skóry. To uniwersalny ochraniacz zapewniający wysoki komfort.

TENA Bed zawiera chłonne mikro granulki, zapewniające znakomitą ochronę. Jest dostępny z różnymi poziomami chłonności w zależności od potrzeb Twojego podopiecznego

TENA Bed to jeden z wielu produktów opracowanych w bliskiej współpracy z ekspertami, aby w ekonomiczny sposób ułatwić profesjonalnym opiekunom codzienną pielęgnację związaną z nietrzymaniem moczu.

Pokrycie TENA Bed jest dostępne w różnych rozmiarach i z różnymi poziomami chłonności. TENA Bed ma wiele różnych zastosowań zapewniających wygodę i chroniących godność pacjentów.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę: Inkontynencja Sp. z o.o.; Producent: Essity Hygiene and Health AB; Stosuj przy nietrzymaniu moczu.

382

Opis

Ilość w opakowaniu
20 szt.

Inne propozycje dla Ciebie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.