Cavilon Krem Barierowy

67,49 zł
Brutto

Cavilon Krem barierowy krem ochronny o długotrwałym działaniu.

Gramatura
Ilość
Dostępne

3M™ Cavilon™ to krem ochronny o długotrwałym działaniu

Dlaczego akurat 3M™Cavilon™?

3M™ Cavilon™ to skoncentrowany krem barierowy (DBC) zawierający dimetikon. Przezroczysty, odporny na zmywanie. Skutecznie i długotrwale chroni skórę dziecka przed działaniem płynów ustrojowych (mocz, kał), jednocześnie ją nawilżając. Po nałożeniu na skórę pozostawia na niej niewidoczną warstwę. 3M™ Cavilon™ stosujemy na skórę zdrową i/lub zaczerwienioną. Jest hypoalergiczny, nie zawiera parabenów, tlenku cynku oraz alkoholu. Skuteczna ochrona przed odpieluszkowym zapaleniem skóry.

Wysoka koncentracja kremu pozwala na użycie niewielkiej ilości środka (aplikować tylko dawkę wielkości ziarnka grochu)

Redukuje zapalenie skóry związane z nietrzymaniem moczu i przypadki uszkodzenia skóry w przypadku użycia środka w ramach protokołu ochrony skóry w odcinku krzyżowym

Nie zawiera wazeliny, dlatego nie zapycha otworów opatrunku chroniącego przed nietrzymaniem moczu

Odporny na zmywanie – eliminuje konieczność ponownej aplikacji po każdym obmywaniu ciała

Nie zmniejsza adhezji przylepców lub opatrunków – umożliwia zachowanie ich stałej pozycji

Krem Cavilon DBC zapewnia wyjątkową, długotrwałą ochronę przed płynami ustrojowymi jednocześnie nawilżając skórę. Zalecany do ochrony skóry zdrowej i zranionej przed uszkodzeniami. Jego wysoka koncentracja pozwala na użycie niewielkiej ilości środka, by osiągnąć pożądane działanie

Skład:

Dimetikon, woda, adypinian kaprylu, olej kokosowy, eter stearylowy polipropyloglikolu (15), glikol dipropylenowy, palmitynian izopropylu, olej mineralny, kopolimer etylen/kwas akrylowy, terpolimer akrylanu, parafina, siarczan magnezu, glikol propylenowy, zapach, diazolidynylomocznik.

Stosowanie:

Przed nałożeniem kremu 3M™ Cavilon™, delikatnie umyj i osusz skórę malucha. Rozprowadź niewielką ilość kremu na całą powierzchnię podrażnionej lub narażonej na podrażnienia skóry. Czynność powtarzaj co 2-3 zmiany pieluszki.

Należy unikać kontaktu kremu z oczami. Nie zaleca się stosowania kremu 3M™ Cavilon™ w przypadku osób z alergią lub nadwrażliwością na którykolwiek jego składnik.

Przyjazny dziecku

3M™ Cavilon™ tworzy warstwę ochronną, która osłania pupę Twojego dziecka i zapobiega odparzeniom. Wystarczy już niewielka warstwa kremu, by skutecznie chronić skórę malucha. Jest odporny na zmywanie oraz wysoce wydajny, dzięki łatwej do rozprowadzenia konsystencji. Nie wysusza, nie podrażnia skóry dziecka, nie zatyka porów pieluszki. 3M™ Cavilon™ to wyrób medyczny, uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Znany i sprawdzony na całym świecie. Może być stosowany już od pierwszego dnia życia.

POZYTYWNA OPINIA INSTYTUTU MATKI I DZIECKA nr OP-ZF/580/K-12/16

Dlaczego akurat 3M™Cavilon™?

od 1. dnia życia nie zatyka porów pieluszki nie brudzi i nie wysusza skóry, jest niezwykle wydajny.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę: Inkontynencja Sp. z o.o.; Producent: 3M Company; Stosuj do opatrywania ran.

1001
58 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
8470001597618

Inne propozycje dla Ciebie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.