Tena ProSkin Barrier Cream

12,36 zł
Brutto

Tena ProSkin Barrier Cream - łagodzący krem idealny dla skóry podrażnionej i wrażliwej.

Ilość
Dostępne

TENA Barrier Cream ochronny krem z gliceryną 150ml

TENA Barrier Cream ProSkin to odporny na działanie wody, bezbarwny krem, który idealnie nadaje się do ochrony i zapobiegania wczesnym objawom zaczerwienienia i podrażnieniom skóry związanym z nietrzymaniem moczu. Delikatna skóra osób starszych jest pod stałą ochroną dzięki łagodnej barierze z gliceryny, oleju canola i witaminy E. Cienka warstwa kremu nakładana podczas każdej wymiany produktu chłonnego zabezpiecza skórę przed dalszym oddziaływaniem moczu. Ten łagodny krem nie zawiera substancji zapachowych ani konserwantów. Został także przebadany dermatologicznie, przez co zostały potwierdzone jego właściwości utrzymujące zdrowie skóry.

  • Bez konserwantów i środków zapachowych
  • Zatwierdzony przez Stowarzyszenie Skin Health Alliance
  • Przebadane dermatologicznie

Skład

Petrolatum, Glycerin, Canola Oil, Triethyl Citrate, Tocopherol, Citric Acid

Cechy i korzyści:

Delikatność i naturalność Delikatna formuła kremu zawiera naturalne, odżywcze oleje, glicerynę, a także witaminę E.

Ochrona na najwyższym poziomie TENA ProSkin Barrier Cream  tworzy wodoodporny, przezroczysty film, który chroni skórę przed podrażnieniami, ale pozwala jej oddychać.

Bezpieczny dla skóry

Krem TENA ProSkin był testowany dermatologicznie. Jest w pełni bezpieczny dla skóry i ma delikatną formułę, idealnie sprawdzającą się w przypadku miejsc intymnych.

Wygodny w użyciu

TENA ProSkin Barrier Cream  to wygodny w zastosowaniu kosmetyk, którym można zabezpieczyć skórę przy codziennej pielęgnacji i zmiany produktów chłonnych.

Dlaczego warto sięgnąć po krem do ochrony miejsc intymnych?

Skóra osób zmagających się z nietrzymaniem moczu jest szczególnie narażona na podrażnienie, odparzenie i inne uszkodzenia skóry. TENA ProSkin Barrier Cream, dzięki swojej innowacyjnej formule, przeciwdziała tym problemom – zabezpiecza już powstałe uszkodzenia i zapobiega powstawaniu kolejnych.

Czy istnieją przeciwwskazania do stosowania kremu ochronnego TENA ProSkin Barrier Cream?

TENA ProSkin Barrier Cream jest produktem przebadanym dermatologicznie. Krem jest wolny od konserwantów oraz perfum, co sprawia, że bezpiecznie mogą z niego korzystać także osoby cechujące się skórą bardzo delikatną, wrażliwą i skłonną do podrażnień. Dodatkową ochronę zapewniają obecne w składzie naturalne olejki i dobroczynna witamina E.

Potrzebujesz silniejszego wsparcia?

TENA ProSkin Barrier Cream to idealne rozwiązanie w przypadku pierwszych oznak podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Jeśli problem jest bardziej zaawansowany i potrzebujesz silniejszej ochrony, wypróbuj także TENA ProSkin Zinc Cream o działaniu łagodzącym.

307
18 Przedmioty

Inne propozycje dla Ciebie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.