Tena Pants Night Super

43,91 zł
Brutto

Ten produkt kupisz u nas na refundację NFZ P.100 i P.101

Sprawdź jak skorzystać z refundacji 

Rozmiar
Opakowanie
Ilość
Dostępne

TENA Pants ProSkin Super Night to białe, miękkie i wygodne majtki na nietrzymanie moczu, używane niczym zwykła bielizna, do stosowania na noc. TENA Pants ProSkin Super Night oferują znakomite bezpieczeństwo przez całą noc. Zostały wyposażone w system Lie Down Protection, zapewniają większą chłonność z tyłu, czyli tam, gdzie jest to najważniejsze w pozycji leżącej, oraz bardzo chłonny podwójny wkład z szybkochłonną powłoczką i osłonkami przed przeciekaniem.

Te innowacyjne majtki na nietrzymanie moczu marki TENA pomogą zapewnić delikatnej skórze uczucie suchości i ochronę na dłużej. Dzięki przylegającemu krojowi odpowiedniemu dla kobiet, jak i mężczyzn ta jednorazowa ochrona do stosowania na noc pozostaje na swoim miejscu nawet podczas przekręcania się w trakcie snu. TENA ProSkin Pants Night znakomicie nadają się nawet w przypadku większego stopnia nietrzymania moczu. Szybko i skutecznie odprowadzają wilgoć z dala od skóry i zatrzymują ją wewnątrz wysoce chłonnego wkładu zapewniającego zabezpieczenie przed przeciekaniem przez całą noc. Wykonane z miękkich, oddychających materiałów wspierających zdrowie skóry i odpowiednich do stosowania w nocy przy średnim i ciężkim stopniu nietrzymania moczu. Ciesz się spokojniejszym snem dzięki TENA ProSkin Pants Night.

Majtki chłonne TENA ProSkin Pants Night są dostępne w wielu rozmiarach.

Chłonność:
"

Potrójna ochrona dla zdrowej skóry

Potrójna ochrona, zapewniająca uczucie suchości, miękkości oraz zabezpieczenie przed przeciekaniem, pomaga zachować naturalnie zdrową skórę.

SystemLie Down Protection

Zaprojektowane z myślą o ochronie podczas snu — zapewniają większą i szybką chłonność w miejscach, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Dają uczucie suchości na dłużej.

Materiały oddychające

Oddychający materiał przypominający tkaninę pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, zapewniając zdrowie skóry i komfort.

TENA_Pants_Normal_M_10_EAST_OTC_ProSkin.png

Najważniejsze właściwości

W przypadku wycieku moczu, chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi.

Majtki chłonne ProSkin, podobnie jak zwykła bielizna, rozciągają się i dopasowują się do ciała, dzięki czemu zawsze pozostają na odpowiednim miejscu, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo.

Produkty TENA ProSkin zostały przebadane dermatologicznie, a ich skuteczność oraz łagodność dla skóry została poparta badaniami.

Poczucie bezpieczeństwa dzięki wysokiemu poziomowi chłonności.

Miękkie osłony przed przeciekaniem dla zapewnienia dodatkowej ochrony.

Dostępne rozmiary

ROZMIAROBWÓD W PASIEILOŚĆ SZT. W OPAKOWANIU
Medium (M) 80 - 110 cm 10/30
Large (L) 100 - 135 cm 10/30

Majtki chłonne dla osób ze średnim lub ciężkim stopniem nietrzymania moczu do stosowania na noc.

TENA Pants ProSkin Night

Majtki chłonne na noc.

 • Lie Down Protection
 • Oddychające materiały
 • Miękkie osłony przed przeciekaniem

Dodatkowe ważne cechy

 • Przebadane dermatologicznie

  Produkty TENA Slip ProSkin zostały przebadane i otrzymały akredytację Skin Health Alliance - wiodącej, niezależnej instytucji zrzeszającej ekspertów zajmujących się zdrowiem skóry.

 • Potrójna ochrona

  Produkty TENA Slip ProSkin zapewniają Potrójną Ochronę przed przeciekaniem, długotrwałą suchość i miękkość, wspierając zdrowie skóry.

 • Oddychające materiały

  Specjalne, w pełni oddychające materiały, z których wykonany jest produkt, zapewniają komfort i wspierają zdrowie skóryw pełni oddychające dla zdrowia skóry.

 • Neutralizator zapachu

  Stale i natychmiast neutralizuje nieprzyjemne zapachy.

Jak zakładać majtki chłonne

1Majtki chłonne TENA ProSkin zakłada się jak zwykłą bieliznę.
3Zużyty produkt można zwinąć.
2Aby zdjąć produkt wystarzcy rozerwać szew boczny.
4Zwinięte majtki chłonne można wyrzucić do kosza. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Podmiot prowadzący reklamę: Inkontynencja Sp. z o.o.; Producent: Essity Hygiene and Health AB; Stosuj przy nietrzymaniu moczu.

292
37 Przedmioty

Opis

Stopień nietrzymania moczu
Ciężki
Chłonność w skali producenta
7.5/8

Specyficzne kody

ean13
7322541214597

Inne propozycje dla Ciebie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.