Tena Discreet Extra 20 szt.

21,00 zł
Brutto

Ten produkt kupisz u nas na refundację NFZ P.100 i P.101

Sprawdź jak skorzystać z refundacji 

Ilość
Obecnie brak na stanie


Tena Discreet Extra

Specjalistyczne, miękkie wkłady o anatomicznym kształcie. Są wygodne i oferują wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki dużej chłonności. Zapewniają natychmiastową suchość i wysoki komfort. Doskonałe dopasowanie, chłonność i dyskrecja. TENA Discreet mają kształt, który zapewnia doskonałe wchłanianie i zapobiega przeciekaniu. Doskonałe dopasowanie i ochrona. Większa pewność dzięki systemowi Fresh Odour Control, który zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dzięki elastycznym gumkom na krawędziach specjalistyczne podpaski TENA Lady dopasowują się do kształtu ciała. TENA Discreet zapewniają swobodę poruszania bez niepokojenia się o przeciekanie.

Nowocześniejsza technologia i cieńsze wkładki zapewniające taką samą chłonność i ochronę jak bliźniaczy produkt Tena Lady Extra.

Chłonność specjalistycznych podpasek TENA Discreet jest kilka razy wyższa niż tradycyjnych podpasek. System Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Mikroperełki wiążą płyn wewnątrz i  skutecznie izolują wilgoć co zapewnia uczucie suchości. Jedwabiście miękkie i delikatne dla skóry.

Zastosowanie: odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 4/8.

Sposób użycia: przyklejane do bielizny.

W opakowaniu: 20 sztuk

Długość produktu: 34cm

Producent

Essity Hygiene and Health AB, SE-405 03 Göteborg, Sweden

72

Opis

Stopień nietrzymania moczu
Średni
Chłonność w skali producenta
4/8
Ilość w opakowaniu
20 szt.

Inne propozycje dla Ciebie

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.